Udostępnij:

kubryk-logoZimową porą w Jarosławcu panuje tylko cisza i spokój. Uliczki są puste, wszelkie kramy pozamykane. Tylko kilka obiektów funkcjonuje po za sezonem letnim. Nawet wszelkie punkty gastronomiczne są pozamykane... ale w tym roku to się zmienia! Właściciel Ośrodka Wczasowego Marysieńka - p. Wojciech Gajewski uruchomił punkt gastronomiczny o nazwie KUBRYK, który funkcjonuje całym rokiem. Na dodatek wszystkie pyszne dania dowozi do domu!

pizza 1

W ofercie znajdziemy przede wszystkim bardzo pyszną pizzę, jak również dania z pieca, makarony, ryby, pierogi, sałatki i inne smakołyki. Szczegóły są zamieszczone na załączonej ulotce.

Dodajmy, że transport smakowitej pizzy (i innych dań) jest darmowy i to nie tylko w Jarosławcu. Kubryk dowozi wszystkie swoje dania za darmo nawet do okolicznych miejscowości takich jak: Rusinowo, Naćmierz, Łącko, Jezierzany, Wicko Morskie.


Wystarczy tylko jeden telefon, a po parunastu minutkach posiłek dociera pod drzwi Twojego domu. Nr telefonu pod który należy składać zamówienia to:

573 123 303

kubryk-logo

Codziennie w godzinach 13:00 – 22:00

Warto zapisać ten numer w swoim telefonie... Jak tylko wpadną niezapowiedziani goście lub rodzina, chwytasz za słuchawkę i ugościsz ich świetnym, ciepłym jedzeniem.

pizza 2

Pizza to również świetny pomysł na romantyczną kolację we dwoje... nawet we własnym domu!

Dla tych co są jeszcze bardziej leniwi lub wstydzą się zadzwonić Kubryk uruchomił usługę SMS. Wystarczy wysłać SMS o treści: numer dania oraz dokładny adres (z okolic Jarosławca ) na numer telefonu 573 123 303.

dania 1

dania 2

Oto propozcyja pizzy i dań ciepłych w Kubryk'u w Jarosławcu:

ulotka1

 

ulotka2

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Lokalizacje ogłoszeń

Template by JoomlaShine