Udostępnij:

IMG 5830 Large

W związku z niewyczerpanym limitem zgłoszeń, organizatorzy wydłużają termin zgłoszeń do 25 czerwca po obecnej stawce wpisowego 60.00 zł, stwarzając możliwość tym którzy jeszcze z różnych przyczyń tego nie zrobili.

W tegorocznej XXIX edycji Biegu Po Plaży, który odbędzie się 7 lipca 2019 r, organizatorzy wprowadzają kilka udogodnień organizacyjnych.

Miasteczko biegowe zostanie wygrodzone wyłącznie dla biegaczy. Powstanie w nim namiot o powierzchni 250 m2, który uchroni zawodników przed ewentualnym słońcem lub deszczem. Zwiększy się również liczba punktów wydawania posiłku, dzięki współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Postomino, które oprócz tego, że usprawnią wydawanie grochówki, piwa, pieczonego prosiaka, upieką również 800 porcji pysznego jabłecznika. Do wspólnej zabawy przygrywać Państwu będzie estradowy Zespół „SILENT".


Pakiet sponsorki również powiększa się coraz bardziej. Każdy otrzyma koszulkę techniczną w kolorze „fuksji", butelkę piwa BROK, napój izotoniczny i baton energetyczny firmy OSHEE, żel energetyczny firmy Diamant oraz kawę MK Cafe.

Na 15 kilometrowej trasie (w tym 33% piaszczystej plaży) czekać na Państwa będą 4 punkty żywnościowe z woda mineralną, napojem izotonicznym, bananami, cukrem, będą też 3 baseny wodne z gąbkami i 5 kurtyn wodnych.

Kolonijne, obozowe i harcerskie grupy witalne i zespoły muzyczne rozmieszczone na trasie zagrzewać będą uczestników do walki.

Gościem honorowym biegu będzie Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henryk Olszewski, będą też zaproszeni organizatorzy zaprzyjaźnionych biegów z Piły, Torunia, Dębna, Wrocławia, Grodziska Wielkopolskiego, Pszczyny, Lublińca, Wiązownej, Sobótki, Kołobrzegu.

Po 25 czerwca 2019 r. opłata wpisowego wzrasta do 80.00 zł i będzie ją można dokonać tylko w sekretariacie biegu, nie mając gwarancji co do rozmiaru koszulki i imienia na numerze startowym.

Przypominamy również że biuro zawodów czynne będzie w sobotę 6 lipca 2019r od godz. 18.00 do 21.00., a w niedzielę 7 lipca 2019r od godz. 7.00 do 11.30, w Szkole Podstawowej w Jarosławcu obok latarni morskiej.

Zapisz się, a nie pożałujesz!!!

 

Bieg Główny:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4663

Bieg Samorządowy:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4664

 

 plakat 2019 Large

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine